Webdesign

Služby

Každý návštěvník si během chvilky udělá na váš web vlastní názor, je proto velice důležité mít kvalitní webdesign a zaujmout na první pohled. Webdesign by měl být přehledný, funkční a hlavně by neměl uživatele mást. Uživatel by neměl po vstoupení na Vaše stránky přemýšlet ‘Co mám dělat dál?’, popřípadě ‘Kam mám kliknout, abych se dostal(a) tam a tam?’.

Pokud je web z hlediska uživatelské přívětivosti použitelný, rádi se k Vám budou klienti vracet.

Především je nutné znát svého klienta. Kdo je oním klientem? Jakého je věku, pohlaví? Komu jsou moje stránky určeny? Co chci, aby uživatel na mých stránkách učinil? Zakoupil produkt? Zanechal svoji e-mailovou adresu? Vyplnil kontaktní formulář? Na tyto odpovědi byste měli znát odpověď ještě předtím, než mne kontaktujete. Webové stránky musí mít určitý cíl a webdesign by toto měl reflektovat.

Tvořím moderní, čistý, funkční a přehledný webdesign na míru podle Vašich požadavků. Důležitá je oboustranná komunikace, nebojím se říct, které věci nejsou vhodné a nabídnu případné alternativy.

Kvalitní design nemusí být ten nejdražší

A co cena? Kolegové z oboru mi dají jistě za pravdu, že toto je velice citlivé téma, na které musí zákonitě jednou přijít řeč. V tomto oboru se nachází velmi velké rozpětí cen. Samozřejmě záleží na tom, zda dodavatelem je velká agentura nebo jeden člověk, popřípadě pár lidí dohromady. Od toho se odvíjí také cena, nicméně vysoká cena není jednoznačně známkou kvality, stejně tak jako nejnižší cena neznačí nezkušeného webdesignera/webdevelopera a špatný design. Konkurence je vysoká, proto někteří webdesigneři na volné noze často podceňují svoji práci.

Dobře provedené webové stránky Vám investici do ní mnohonásobně vrátí.

A jak je to u mě? Pevně daný ceník pro kompletní www stránky nemám, protože každý projekt je jiný, každý klient má jiné požadavky.

V drtivé většině případů si účtuji cenu za celý projekt a požaduji nevratnou zálohu, která činí 30-50% z celkové částky podle možností klienta. Hodinová sazba 450 Kč je určena pro zvláštní případy.


Webdesigner Dana Švédová

Jsem webdesigner na volné noze se zálibou ve čtení, psaní a hudbě. Během mého několikaletého působení v tomto oboru jsem se podílela na množství různorodých projektů. Zakládám si na osobní komunikaci s klientem, zodpovědném a pečlivém přístupu k práci.

Přihlašte se k odběru novinek

Máte-li zájem o zasílání novinek, zadejte prosím svůj e-mail níže.

Komentáře

Tento článek zatím nemá komentáře.

Přidejte komentář

← Starší    Novější →