Tvorba www stránek

Služby

Nabízím vám i tvorbu www stránek od samých základů. Je na Vás, zda-li chcete pouze jednoduché stránky nebo složitější s redakčním systémem.

Zabývám se nejen webdesignem, ale i celkovou tvorbou webových stránek. Co to pro vás znamená?

Vytvořím vám celé webové stránky včetně webdesignu a zvolím formu webových stránek podle vašich požadavků.

Pokud Vám stačí jednoduchá webová prezentace (tzv. microsite – jedna stránka obsahu) bez možnosti vlastních úprav, stránku navrhnu a nakóduji a budu vám ji spravovat.

Pokud byste se chtěli o obsah starat sami, pomohu vám s výběrem toho nejlepšího redakčního systému (RS/CMS – Content Management System) vhodný pro vaši prezentaci. Můžete si přečíst krátký článek o mých zkušenostech s redakčními systému zde.

Samozřejmě se postarám o základní nastavení vašeho redakčního systému, pomůžu vám se jej naučit ovládat (osobně, přes e-mail/skype, pomocí mnou sepsaných návodů) a v případě, že budete něco potřebovat doplnit či změnit vzhled, postarám se i o to.

Potřebujete nakódovat design? Také není problém, jednoduše mi napište a domluvíme se.


Webdesigner Dana Švédová

Jsem webdesigner na volné noze se zálibou ve čtení, psaní a hudbě. Během mého několikaletého působení v tomto oboru jsem se podílela na množství různorodých projektů. Zakládám si na osobní komunikaci s klientem, zodpovědném a pečlivém přístupu k práci.

Přihlašte se k odběru novinek

Máte-li zájem o zasílání novinek, zadejte prosím svůj e-mail níže.

Komentáře

Přidejte komentář

← Starší    Novější →