Responsivní / adaptivní webdesign

Služby

V dnešní době stále více lidí využívá mobilní telefony a tablety, proto je důležité přizpůsobit stránky i těmto zařízením. Řešením je tzv. responsivní (nebo také adaptivní) webdesign. Ten už se na webu nějaký ten pátek vyskytuje, není to zase taková novinka. Čím dál více společností používá tento adaptivní design pro svoje stránky, protože jsou si vědomi, že mnoho lidí přistupuje na web právě přes svoje smartphony, tablety a čtečky.

Responsivní webdesign se přizpůsobí Vašemu zařízení tak, že se nemusíte posouvat horizontálně, abyste celou stránku viděli. Jednotlivé elementy stránky se Vám totiž seskládají pod sebe a stačí Vám pouze posunování nahoru a dolů na prohlédnutí celého obsahu.

Samozřejmě záleží jen na Vás zda chcete mít adaptivní stránky. Někteří klienti to odmítají, jiní jsou nadšeni a rádi vyzkouší tuto moderní záležitost.

Máte zájem o responsivné webové stránky? Pak neváhejte a napište.


Webdesigner Dana Švédová

Jsem webdesigner na volné noze se zálibou ve čtení, psaní a hudbě. Během mého několikaletého působení v tomto oboru jsem se podílela na množství různorodých projektů. Zakládám si na osobní komunikaci s klientem, zodpovědném a pečlivém přístupu k práci.

Přihlašte se k odběru novinek

Máte-li zájem o zasílání novinek, zadejte prosím svůj e-mail níže.

Komentáře

Tento článek zatím nemá komentáře.

Přidejte komentář

← Starší    Novější →