Články

Postřehy, novinky, tutorialy, inspirace - to vše a více můžete najít v mém blogu.

Když inspirace nepřichází

Freelancer, Webdesign /

Každý člověk pohybující se v nějakém kreativním odvětví jistě zažil tu velmi nepříjemnou situaci, kde se inspirace nedostavuje, ať děláte, co chcete. Bohužel to není jednorázová záležitost, ale opakuje se. Příčinou může být mnoho věcí, ale chci vám nyní dát pár tipů, jak s tímto blokem zatočit. Jelikož jsem webdesigner, tyto tipy jsou především zaměřené na osoby stejného nebo podobného zaměření.

Když inspirace nepřichází

Projekty, Webdesign /

Je to pár dní od otevření mého nového e-shopu s ručně vyráběnou bižuterií. Ruční výroba je moje hobby, kterému se věnuji něco přes rok. Chtěla jsem, aby ostatní z toho také něco měli a rozhodla jsem se prodávat svoje výrobky.

Nový projekt - handmade bižuterie

Grafický design, Webdesign /

Každý z nás se při brouzdání internetem určitě někdy setkal s neexistujícími stránkami (404 Not Found). Tyto stránky se nacházejí v mnoha formátech a provedeních; některé jsou pouze obyčejným textem, některé jsou dotažené k dokonalosti pomocí grafických prvků, typografie a často také špetkou humoru.

Dnes vám přináším 10 inspirativních designů pro neexistující stránky.

10 inspirativních 404 stránek

Webdesign, Projekty /

Do portfolia jsem přidala nový grafický návrh pro stránky Snář.cz. Tento návrh byl součástí designerské soutěže na stránkách TopDesigner.cz.

Návrh webdesignu pro Snář.cz

    ← StaršíNovější →