Články

Postřehy, novinky, tutorialy, inspirace - to vše a více můžete najít v mém blogu.

Získetje nezávaznou cenovou kalkulaci

Služby /

Ocitli jste se zrovna v situaci, kdy potřebujete nové www stránky nebo e-shop, ale nevíte kde začít a jakých služeb využít? Nabízím vám nezávaznou cenovou kalkulaci na webdesign pro vaše webové stránky zcela zdarma.

Získejte nezávaznou cenovou kalkulaci

Služby /

Každý návštěvník si během chvilky udělá na váš web vlastní názor, je proto velice důležité mít kvalitní webdesign a zaujmout na první pohled. Webdesign by měl být přehledný, funkční a hlavně by neměl uživatele mást. Uživatel by neměl po vstoupení na Vaše stránky přemýšlet ‘Co mám dělat dál?’, popřípadě ‘Kam mám kliknout, abych se dostal(a) tam a tam?’.

Webdesign

Služby /

V dnešní době stále více lidí využívá mobilní telefony a tablety, proto je důležité přizpůsobit stránky i těmto zařízením. Řešením je tzv. responsivní (nebo také adaptivní) webdesign. Ten už se na webu nějaký ten pátek vyskytuje, není to zase taková novinka. Čím dál více společností používá tento adaptivní design pro svoje stránky, protože jsou si vědomi, že mnoho lidí přistupuje na web právě přes svoje smartphony, tablety a čtečky.

Responsivní / adaptivní webdesign

Služby /

Nabízím vám i tvorbu www stránek od samých základů. Je na Vás, zda-li chcete pouze jednoduché stránky nebo složitější s redakčním systémem.

Zabývám se nejen webdesignem, ale i celkovou tvorbou webových stránek. Co to pro vás znamená?

Tvorba www stránek

Služby /

Vlastníte nebo si chcete založit e-shop? Pomohu Vám nejen s výběrem správného řešení, ale také vytvořím originální webdesign podle Vašich požadavků.

Webdesign pro e-shopy

    ← StaršíNovější →