Články

Postřehy, novinky, tutorialy, inspirace - to vše a více můžete najít v mém blogu.

Grafický design, Webdesign /

Každý z nás se při brouzdání internetem určitě někdy setkal s neexistujícími stránkami (404 Not Found). Tyto stránky se nacházejí v mnoha formátech a provedeních; některé jsou pouze obyčejným textem, některé jsou dotažené k dokonalosti pomocí grafických prvků, typografie a často také špetkou humoru.

Dnes vám přináším 10 inspirativních designů pro neexistující stránky.

10 inspirativních 404 stránek

Grafický design /

Tentokrát jsem vybrala 20 nejpovedenějších grafických designů pro firemní a osobní vizitky. Některé zaujmou tvarem, barvami nebo veselými postavičkami a různými typy zpracování a efektů.

20 inspirativních designů - firemní vizitky

Grafický design /

Každý z nás jistě už narazil na webovou stránku, která ho zaujala svým designem, ať už celkovým nebo pouze některými prvky a detaily. Při mém brouzdání internetem, ať už hledáním informací, služeb nebo jen inspirace právě na takové stránky narážím. Rozhodla jsem se proto s vámi sdílet některé z nich.

9 inspirativních designů - ceníky

Grafický design, Projekty /

Opět jsem se zapojila do soutěže na stránkách 99designs, tentokrát v kategorii grafického designu pro knihy a časopisy. Sám autor knihy vypsal tuto soutěž a nakonec vybral mj návrh jako vítězný, čehož si moc vážím.

Grafický design - obal elektronické knihy

Grafický design /

Využila jsem služeb zahraničního server Zazzle k prodeji svých grafických návrhů jako potisk triček a dalších předmětů. Na těchto stránkách lze objednávat z České republiky i Slovenska.

Trička, hrníčky a další dárkové předměty

    ← StaršíNovější →