Články

Postřehy, novinky, tutorialy, inspirace - to vše a více můžete najít v mém blogu.

Projekt webové stránky

Vývoj webu /

Většina lidí, kteří se nepohybují v tomto odvětví nemají představu, jak vznikají takové webové stránky a jakými fázemi vývoje celý projekt prochází. Proto jsem sepsala tento článek, aby jste i vy měli možnost nahlédnout do tvorby webových stránek. Pro ilustraci se bude jednat o fiktivní projekt, kde zákazník ještě žádné stránky nemá.

6 fází vývoje webových stránek

Získetje nezávaznou cenovou kalkulaci

Služby /

Ocitli jste se zrovna v situaci, kdy potřebujete nové www stránky nebo e-shop, ale nevíte kde začít a jakých služeb využít? Nabízím vám nezávaznou cenovou kalkulaci na webdesign pro vaše webové stránky zcela zdarma.

Získejte nezávaznou cenovou kalkulaci

Když inspirace nepřichází

Freelancer, Webdesign /

Každý člověk pohybující se v nějakém kreativním odvětví jistě zažil tu velmi nepříjemnou situaci, kde se inspirace nedostavuje, ať děláte, co chcete. Bohužel to není jednorázová záležitost, ale opakuje se. Příčinou může být mnoho věcí, ale chci vám nyní dát pár tipů, jak s tímto blokem zatočit. Jelikož jsem webdesigner, tyto tipy jsou především zaměřené na osoby stejného nebo podobného zaměření.

Když inspirace nepřichází

Služby /

Každý návštěvník si během chvilky udělá na váš web vlastní názor, je proto velice důležité mít kvalitní webdesign a zaujmout na první pohled. Webdesign by měl být přehledný, funkční a hlavně by neměl uživatele mást. Uživatel by neměl po vstoupení na Vaše stránky přemýšlet ‘Co mám dělat dál?’, popřípadě ‘Kam mám kliknout, abych se dostal(a) tam a tam?’.

Webdesign

Služby /

V dnešní době stále více lidí využívá mobilní telefony a tablety, proto je důležité přizpůsobit stránky i těmto zařízením. Řešením je tzv. responsivní (nebo také adaptivní) webdesign. Ten už se na webu nějaký ten pátek vyskytuje, není to zase taková novinka. Čím dál více společností používá tento adaptivní design pro svoje stránky, protože jsou si vědomi, že mnoho lidí přistupuje na web právě přes svoje smartphony, tablety a čtečky.

Responsivní / adaptivní webdesign

    ← StaršíNovější →